- 24 Aralık 2023
- Çok Amaçlı Salon
- Saat: 14:00
Etkinlik Hakkında
SERAMİK BOYAMA ATÖLYESİ
Kadıköy Belediyesi
24 Aralık 14.00**
5-12 Yaş
Yer: Çok Amaçlı Salon
Eğitmen: Yüksel Öz
Katılımcılar seramik hakkında bilgilendirildikten sonra atölyeyi gerçekleştireceklerdir. Her öğrenci kendi seçtiği özgün renkler ve çizimlerle tasarımını tamamlayacaklardır. Kendi tasarladıkları ve boyadıkları seramikleri atölye sonunda kendileri ile götüreceklerdir.
Katılacak öğrenci sayısı; 20 kişi ile sınırlıdır.
**Katılım rezervasyonludur, atölye tarihinden beş gün öncesi itibarıyla, hkckm.kadikoy.bel.tr adresi üzerinden, çevrimiçi olarak kaydınızı yaptırabilirsiniz.
Ücretsiz